Hej !
Na początek chciałabym bardzo was przeprosić za nieobecność <sorry>
Teraz już powróciłam i nic mi nie przeszkodzi w kolejnych testach i recenzjach :)
Nie wiem jak u was, ale u mnie pogoda już nie jest dosyć przyjemna.
Czuje już jesienny chłód. W takie dni uwielbiam poprawić sobie nastrój czymś pysznym i ciepłym.
Dlatego dziś :
W Lidlu zakupiłam dwie smakowe herbaty LORD NELSON :
-Herbata owocowa z hibiskusem z maliną, truskawką i poziomką aromatyzowana
-Herbata czarna o smaku owoców tropikalnych, ze skórką grejpfruta i ananasem aromatyzowana
Pozostałe smaki, po które pewnie sięgnę w najbliższym czasie, można dostrzec na boku opakowania.
Jednak było ich jeszcze więcej.
Jest bardzo dobra i aromatyczna. Nie jest za słodka.
W Owocach tropikalnych przeważa smak Ananasa a w Trio Czerwone Owoce malina.
Na opakowaniu znajduje się znaczek, że herbata zaparza się od 2-5 min.
Śmiało mogę powiedzieć, te minimum 2 minuty idealnie starczą więc nie trzeba długo czekać :)
Za jedno opakowanie, zapłaciłam 3,95 zł
Według mnie, jest to odpowiednia cena, która mnie zadowala.
Z czego w jednym pudełku jest o 5 piramidek więcej.
POLECAM !
A jakie są wasze ulubione smaki herbat ?
A może wolicie tradycyjnie czarną lub zieloną ? :)















































